İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Covid-19 şüphesi bulunan hastaların Toyotasa Acil Yardım Hastanesine başvurmaları istendi

Sakarya Valiliği tarafından yapılan açıklamada ‘T.C. Sağlık Bakanlığının yurt genelinde  koronavirüs (Covid-19) hastalığı ile ilgili sürdürdüğü mücadele kapsamında İl Sağlık Müdürlüğümüzce; ilimizde de çeşitli önlemler alınarak, düzenlemeler yapılmaktadır. İlimizde alınacak önlemler çerçevesinde Covid-19 şüphesi bulunan hastaların diğer hastalarla temasını önlemek  için en uygun sağlık tesisimiz olan  Toyotasa Acil Yardım Hastanesi tahsis edilmiştir.

        Şehir merkezinde Covid-19 şüphesi olan vatandaşlarımızın sağlık personeli tarafından yapılan uyarı ve yönlendirmeleri dikkate alarak, maske takıp, Toyotasa Acil Yardım Hastanesine başvurmaları konusunda hassasiyet göstermelerini önemle rica ederiz’ denildi.

Bir yorum

  1. […] Şehir merkezinde Covid-19 şüphesi olan vatandaşlarımızın sağlık personeli tarafından yapılan uyarı ve yönlendirmeleri dikkate alarak, maske takıp, Toyotasa Acil Yardım Hastanesine başvurmaları konusunda hassasiyet göstermelerini önemle rica ederiz’ denildi. Kaynak: https://sakaryamilat.com/2020/03/16/guncel/covid-19-suphesi-bulunan-hastalarin-toyotasa-acil-yardim-… […]

Yorumlar kapatıldı.