‘Tarım alanları imara açılmamalı”

CHP İmar Komisyonu Başkanı Nalan Tercan başkanlığında bir araya gelen komisyon üyeleri, tarım alanlarının imara açılmasına karşı çalışma başlattı.

İMAR TALANI

CHP İl İmar Komisyonunun haftalık toplantısı  Nalan Tercan başkanlığında yapılırken, toplantıya CHP Adapazarı Belediye Meclis üyesi Haluk Akbay’ da katıldı. Toplantının gündeminde tarım alanlarının imara açılması konusu yer aldı. Komisyon Başkanı Tercan,  “ İl Başkanımız Ecevit Keleş, göreve gelir gelmez projelerini bir bir hayata geçirmeye başladı. Bunlardan birtanesi de İmar Komisyonu oluşturulmasıydı. Komisyonumuzu kurarak çalışmalarımıza başladık. Komisyonumuz ile her hafta bir araya gelerek, imar talanana karşı mücadele vereceğiz. Tarım alanları imara açılmamalı” dedi.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Toplantıya katılan CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Haluk Akbay, mecliste konunun takipçisi olacaklarını belirterek, “Tarım alanlarımızın heba edilmesine göz yummayacağız. Bir karış verimli tarım arazisini imara açan, üzerine OSB kuran karşısında bizi bulur. ” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler

- REKLAM -