Pamukova CHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Aslı Şengül oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukova İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi, İlçe Başkanlığı binasında geniş katılımla gerçekleşti.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl yönetiminin de katıldığı Pamukova CHP  Kadın Kolları İlçe Kongresinde tek aday olan Aslı Şengül oyların tamamını alarak Kadın Kolları İlçe Başkanı seçildi.

Pamukova CHP İlçe Kadın Kolların Olağan Kongresine, CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl  Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, İl yönetim kurulu üyeleri, Pamukova CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, yeni seçilen İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Şengül ve yönetimine başarılar dilerken, “CHP’nin Pamukova’daki kadın potansiyelini biliyoruz. Onları partimizde görüp, onlarla yürümek bize gurur veriyor. Gerek İlçe Kadın Kollarımızın gerekse de İlçe Gençlik Kollarımızın 24 saat hizmetinde olacağız” dedi.

İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ise Pamukova da ilk defa coşkulu ve kalabalık bir İlçe Kadın Kolları Kongresi yapmanın gururunu yaşadığını ifade ederek, “Ülkemizde yaşanan bunca sıkıntının karşısında diren gösteren vatan severlerin  artması nedeni ile bu coşkuyu yaşıyoruz. Böyle coşkulu bir kongre için öncelikle İlçe Başkanımız Fikret Uysal’a teşekkür ediyorum. Bir Pamukovalı olarak çok gururlandım. Yeni seçilen İlçe Kadın Kolları yönetimini tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -