SAYEM, Orman Üretim İşçisi ve Orman Yetiştirme İşçisi Sınav Organizasyonu için ihaleye çıktı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi SAYEM Orman Üretim İşçisi ve Orman Yetiştirme İşçisi Sınav Organizasyonu Destek Alım İşi için ihaleye çıktı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Mesleki Yeterlilik Kurumundan YKB-230 numaralı yetki ile alınan Orman Üretim İşçisi ve Orman Yetiştirme ve Bakım İşçisi Mesleklerine ait Mesleki Yeterlilik Sınavlarının 81 İlde 300 sınav organize edilmesine ait destek alım organizasyonu işi için ihaleye çıkıyor.

SUBÜ, Orman Üretim İşçisi ve Orman Yetiştirme ve Bakım İşçisi Mesleklerine ait Mesleki Yeterlilik Sınavlarının; sınav evrakı basımı, Sınav alanı hazırlığı, Değerlendirici, Kameraman, Figüran, Kurum Temsilcisi, Gözetmen ve Diğer Sınav Görevlileri, Sınav Ekipmanı, Ulaşım, Yükleyici Kepçe, Traktör, Römork, Kargo, Arşiv Organizasyonları için teknik ve personel desteği, Yazılım, Kırtasiye, Ekipman, Ulaşım, Konaklama gibi hizmetlerin satın almasını yapacak.

SAYEM Orman Üretim İşçisi ve Orman Yetiştirme İşçisi Sınav Organizasyonu Destek Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile 25 Şubat 2020 tarihinde saat 10:30’da ihale edilecek.

İlgili Haberler

- REKLAM -