Çarşamba, Temmuz 24, 2024

“Sakarya’da Yapılan Çalışmalar Önemli”

- REKLAM -
Diğer Haberler

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi, Genel Başkan Mahmut Göksu ve Genel Başkan Yardımcısı Yunus Yıldırım’ı ağırladı.

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, şube ziyaretleri kapsamında Sakarya’ya geldi. Genel Başkan Göksu’ya Sakarya programında Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkanı Yunus Yıldırım eşlik etti. Vakfın şehrimize açtığı hizmet binasını ziyaret eden Mahmut Göksu’yu Sakarya Şube Başkanı Ali İnci ve il yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

“Sakarya’da Yapılan Çalışmalar Önemli”

Sakarya Şubesi’nin faaliyetleri ile ilgili bilgi alan Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, “Öğrencilerimizin bilim ve teknolojide oldukça ileri, millî ve manevî değerlerine bağlı, çalışkan, bilgili, aynı zamanda da irfan sahibi fertler olarak yetişmelerini gaye edinen vakfımızın Sakarya’da yaptığı çalışmalar çok önemli. Hizmet binamızın kısa sürede faaliyete geçmesinden dolayı Sakarya Şube Başkanımız Ali İnci’yi tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Genel Başkan Göksu, konuşmasının devamında İnci ve ekibine başarılar diledi.

“Yurt Binasıyla Daha Güçlü Olacağız”

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ali İnci ise “Genel merkezimizin hedefleri doğrultusunda şehrimizde kolları sıvadık ve çalışmalara başladık. Sakarya’da öğrenim gören çok sayıda öğrencimize ulaştık ve vakfımızın hizmetlerinden yararlanmalarını sağladık. Şehrin diğer kurum ve kuruluşlarıyla ortak hareket ederek önümüzdeki dönemde hizmetlerimizi artıracağız. Açılacak olan yurt binamızla birlikte daha güçlü hale gelecek ve daha fazla sayıda öğrenciye hizmet etme fırsatı bulacağız. Bugün bizleri ziyaret ederek onurlandıran Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanımız Sayın Mahmut Göksu ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yunus Yıldırım’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img

Büyükşehir’den aşure ikramı: Kazanlar Sakarya için kaynadı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayının bereketini paylaşmak ve vatandaşlar arasındaki dostluk bağını güçlendirmek için AKM önünde 10 bin kişilik...