Salı, Temmuz 16, 2024

Yavuz; ‘Gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağız’

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Seçim İşlerimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz 9 Şubat Pazar günü  Sakarya Adapazarı Reisoğlu tesislerinde gerçekleşecek olan teşkilat buluşmasında bir süredir Sakarya’nın gündemini meşgul eden “Hasarlı okullara” ilişkin açıklama yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

 Genel başkan Yardımcısı Yavuz sosyal medya paylaşımında “Sakarya’nın gündemini bir süredir  “Hasarlı Okullar” konusu meşgul etmektedir. İyi niyetli bir şekilde konuyu dair beklenti ve önerilerini kamuoyuyla paylaşanlara diyecek hiç bir sözümüz yok. Hatta göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ederiz. Ancak özellikle CHP ve yandaşları, bilinçli bir şekilde konuyu manipüle etmektedir. Gerçeğin yerine akıl almaz bir şekilde yanlışı ve yalanı ikame etmeye çalışarak belli bir algının oluşması için gayret sarf etmektedirler. Biz CHP zihniyetini iyi biliyoruz. Her dakika bir şeyleri çarpıtmakla meşguller. Her çarpıtmalarına cevap vermeye kalkışsak iş yapacak bir dakikamız bile kalmaz. Ancak yine de ara ara Milletimizi bilgilendirmeyi bir vazife olarak görüyoruz. İşte o yüzden açıklamalarda bulunuyoruz. Yarın sabah, Reisoğlundaki teşkilat toplantımızda bir kez daha “Hasarlı Okullar” konusundaki gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağız. İşte o an, CHP’nin nasıl da çarpıtmacı ve kamuoyunu yanıltıcı bir zihniyetin kurumsallaşmış haline dönüştüğünü daha net bir şekilde görmüş olacağız .Yarın sabah; CHP zihniyeti ne yapar?, Hasarlı okullar konusunda neler yapıldı?, CHP’nin diline doladığı 21 okulla ilgili gerçek durum nedir? Bu ve benzeri soruları cevaplayacağız ki CHP’nin o çarpıtmacı şapkası düşsün ve gerçek tablo da daha belirgin bir şekilde gözüksün.” ifadelerine yer verdi.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...