Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Altınküre İlkokulu Öğrencileri Sakarya’yı Temsil Edecek

- REKLAM -
Diğer Haberler

Altınküre Ortaokulu Öğrencileri Sakarya’yı Temsil Edecek

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Eskrim İl Birinciliği müsabakalarında Altınküre Ortaokulu öğrencileri Sakarya’yı temsil etmeye hak kazandı.

Sakarya Spor Salonun’da düzenlenen etkinlikte birçok sporcu kıyasıya yarıştı.

Heyecanın doruklara ulaştığı turnuvada, erkek yıldızlar kategorisinde Yiğit Akın Soner il birincisi, küçük kızlar kategorisinde ise Azra Eğilmez il ikincisi oldu. Altınküre İlkokulu öğrencileri 3 yıldır düzenlenen müsabakalarda Sakarya’yı temsil etmeye hak kazanıyor. Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasında başarılı olacaklarından emin olan Altınküre öğrencileri Sakarya’ya ödül getirmeyi amaçlıyor.

Başarıyı Sakarya’ya Getireceğiz

Altınküre İlkokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Nalbant kazanılan derecelerden çok mutlu olduklarını belirterek, ‘’Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Türkiye çapında düzenlenecek olan yarışmada Sakaryamızı temsil edecek olmak gurur verici. Çocuklarımızın büyük bir başarıyla geri döneceklerine eminim. Hem onlar için hemde bizim için büyük bir gurur kaynağı. Sakarya’ya bu başarıyı getireceğiz’’ dedi.

- REKLAM -
spot_img

+1 Eğitim Modeli Herkesi Memnun Ediyor

SUBÜ Kalite Koordinatörlüğü, üniversitenin tüm birimlerinde uygulanan +1 Eğitim Modelinden duyulan memnuniyete yönelik düzenli olarak gerçekleştirilen anket sonuçlarını açıkladı....