Salı, Temmuz 16, 2024

Selçuk Yaşar, Büyükşehir’de

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Akyazı Belediye Başkan aday adayı Selçuk Yaşar Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi’nde göreve başladı.

Selçuk Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Kıymetli dostlarım arkadaşlarım büyüklerim Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız Dava adamı Sayın EKREM YÜCE ’nin tensipleriyle Sakarya Büyükşehir belediyesinde göreve getirildim.

7’den 70’e Eğitim faaliyetleriyle tüm Sakaryalılara dokunmayı hedefleyen Sosyal Gelişim Merkezi SAPANCA ve SAMEK SAKARYA olmak üzere İki farklı bünyede iki farklı görevi bir arada yürüteceğim Bu , bir anlamda yeni bir bakış açısını içerisinde barındırıyor.

Görev yerim Sapanca sosyal gelişim merkezi oldu. Sapanca bizim üniversite yıllarından (1996-2000) itibaren unutamadığımız güzide bir ilçemiz. Burada çok hatıralarım var ve yine Sapanca’dayım. Sizlerin desteğiyle Sakarya’mıza faydalı olabilmek için var gücümle çalışacağım’dedi.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...