Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Macera Park’ta bahar dönemi kayıtları başladı

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta Bahar Dönemi kayıtları başladı. 3-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek kayıt işlemlerinin ardından 15 Şubat Cumartesi günü Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta ders zili öğrenciler için çalacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta Bahar Dönemi kurs kayıtları başladı. 15 Şubat Cumartesi günü başlayacak Bahar Dönemi için kayıt tarihleri 3-14 Şubat olarak belirtildi. Oryantiring, spor ve tırmanış, akıl oyunları, geleneksel okçuluk, model uçak, tasarım, becerikli eller ve doğanın ritmi kurslarıyla Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda bu bahar döneminde de öğrencilerin yoğun ilgisi bekleniyor. Çocukları eğlenirken öğrenmeye teşvik eden kurslar ve doğal ortamıyla bahar döneminde çocukların buluşma noktası Yaşayarak Öğrenme Macera Park olacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, kayıt yaptırmak isteyenlerin Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) veya 221 40 60 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilecekleri ifade edildi.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...