Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Emniyet Asayiş Bülteni

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 28 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
28.01.2020 günü saat 16:15 sıralarında Maltepe Mahallesi Oğuz Sokak üzerinde gerçekleşen 54 ABL ** plakalı aracın bir erkek şahsa çarpması ile oluşan trafik kazası ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
Polis Merkezi Amirliğimize müracaatta bulunan G.Ö. isimli müşteki kızı D.G. ve torunu S.E.G. ile birlikte 27.01.2020 günü Ordu’nun Fatsa ilçesinde kaybolduğunu beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Polis Merkezimize müracaatta bulunan T.F.H. isimli şahıs, Cumhuriyet Mahallesi Çark Caddesi üzerinde gezerken çantasını bir yerde unuttuğunu ve içerisinde kendisini ve kızının pasaportunu ayrıca kendisinin ve 4 çocuğunun kimliğinin olduğunu beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
28.01.2020 günü Polis Merkezi Amirliğimize müracaatta bulunan F.A. isimli şahıs üzerinde bulunan biri 60.000 TL diğeri 75.000 TL değerindeki 2 adet çeki kaybettiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
27.01.2020 günü idaremiz Yenigün mahallesinde Alkollü araç kullandığı gerekçesiyle polis merkezimize intikal ettirilen F.Ö. ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI
TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
Polis merkezimize intikal eden olayda O.T. isimli şahsın 155 promil alkollü olarak araç kullandığı anlaşılmış. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ARİFİYE
KAYIP ŞAHIS – ÇOCUĞUN KAÇIRILMASI VE ALIKONULMASI
Olay Özeti :
28.01.2020 günü saat:20.00 sıralarında Neviye Mahallesi Şehit Barış Kaplan Caddesi üzerinde bulunan Arifiye Çocuk Evleri Sitesinde meydana gelen olayla ilgili olarak yurt görevlisi Müşteki G.K. ifadesinde; yurtta kalmakta olan Y.K. isimli çocuğun öğlen saatlerinde halası N.P. ile izinli olarak yurttan ayrıldığını ancak dönüş saatinde gelmediği beyan etmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ERENLER
TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
28.01.2020 günü saat: 14.50 sıralarında Bağlar Mahallesi Şehit İlhan Aras Caddesi üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Mağdur E.B. kazadan sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine ambulans ile intikal ettirilmiş, hayati tehlikesi bulunmayıp tedavisi devam etmektedir. Şüpheli M.T. alınan beyanında kullanmakta olduğu 34 CGA ** plaka sayılı aracıyla kavşağa yaklaştığı esnada ismini olay nedeniyle öğrendiği E.B. isimli bayanın bir anda aracının önüne çıkması üzerine fren yaptığını ancak duramadığını, bayanın önce aracın kaput kısmına sonrasında ise yere düştüğünü beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA – ERENLER
TAKSİRLE YARALAMA – İŞ KAZASI
Olay Özeti :
28.01.2020 günü Saat: 12.00 sıralarında Yeni Mahalle E. B. Kurumunda İş kazasından dolayı yaralanması sonucu Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine müracaatta bulunan A.U. isimli şahıs hakkında adli rapor tanzim edilmesi üzerine şahıs Polis Merkezi Amirliğimize müracaat etmiş. Alınan beyanında işyerinin buzhane bölümünde donmuş olan etleri taşımakta iken et arabası üzerinde bulunan yaklaşık 100 kğ ağırlığındaki etin sağ ayağının üzerine düşmesi sonucu yaralandığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA – SERDİVAN
TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
Şüpheli Y.E. ifadesinde; 27.01.2020 günü akşam saatlerinde Sapanca Göl kenarında bir miktar alkol aldığını. Daha sonra alkolün etkisinin geçtiğini düşünerek 54 AC ** plaka sayılı araç ile yola çıktığını. Aynı gün saat 23.50 sıralarında seyir halinde iken S. T. Lojmanları önünde trafik ekibi tarafından durdurulduğunu beyan etmiş. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA – HENDEK
KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Müşteki M.K. ifadesinde; telefonunu 27.01.2020 günü saat 22:00 sıralarında Hendek Başpınar Mahallesinde kaybettiğini, telefonunun polis marifeti ile bulunarak bana kendisine verilmesi istediğini beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – KARASU
TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
27.01.2020 günü Polis Merkezine gelen M.B. isimli şahıs Yeni Mahallede bulunan A. isimli iş yerinde çalıştığını. İş yerinde çalışırken ayağının takılması sonucu düştüğünü, sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...