Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Duman ‘Önce budadılar, sonra kökten kestiler’

- REKLAM -
Diğer Haberler

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman’ın gündeminde yine Erenler Belediyesi var.

“Ormanlarımdan bir yaş dal kesenin, Başını keserim‘’ diyen Fatih Sultan Mehmet’in torunları yeşil katliamına devam ediyor diyen İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ‘Evliya Çelebi Caddesi üzerinde bulunan ağaçları budadıkları esnada budama teknikleri çok dikkat çekiciydi ve arkadaşlarımız tarafından resimleri çekilmişti ağaçları öyle bir budamışlardı ki ucube bir şekle sokup bırakmışlardı daha sonrasında bizim resimlediğimizi gören çalışanlar konuyu birilerine iletmiş olacak ki belli bir süre sonra budama yapılan ağaçlar kökten kesilmiş, ne istediniz ağaçlardan anlamadık’ dedi.

Şemsettin Duman ‘Basın aracılığı sorduklarımıza cevap alamadığımızdan bilgi edinme konunu çerçevesinden sorular yönelttik fakat o dilekçelerimize de cevap alamadık Sayın Kılıç kanunun bizlere verdiği yetkiyidemi tanımıyorsunuz, halktan niye bu kadar korkuyorsunuz diyeceğim fakat nasıl olsa aizden ses çıkmayacak. Artık olayı mahkemeye taşıyacağız ve kanuni  yönden ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız’ dedi.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...