Salı, Temmuz 16, 2024

Emniyet Asayiş Bülteni

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 23 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI

TAKSİRLE YARALAMA
23.01.2020 günü Tekeler Mah. 997. sokak üzerinde F.N.S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BB ** plakalı araç ile M.Y. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 22 BC ** plakalı aracın karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI

KAYIP ŞAHIS
23.01.2020 günü Müşteki H.T. isimli şahıs kızı N.T.nın kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini ve kızının bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – SERDİVAN

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
23.01.2020 günü Otuz İki Evler Mahallesi Beşköprü Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 KF ** plaka sayılı araç sürücüsü H.Ç. isimli şahsın alkollü araç kullandığı tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – SERDİVAN

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
23.01.2020 günü Kemalpaşa Mahallesi Medeniyet Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli Ö.D. isimli şahsın alkollü araç kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

SAKARYA – SERDİVAN

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
22.01.2020 günü Köprübaşı Mahallesi 4028. Sokak üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 SA ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli S.A. isimli şahsın 1.69 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – SERDİVAN

TAKSİRLE YARALAMA                     
22.01.2020 günü Beşköprü Mahallesi D-100 Karayolu üzerinde A.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde 54 S ** plakalı aracın kaldırıma çarpması sonucu meydana gelen kazada Müşteki S.T. isimli şahsın yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – SERDİVAN

TAKSİRLE YARALAMA
22.01.2020 günü Müşteki G.K. isimli şahıs İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde karşıdan karşıya geçerken 54 ES ** plaka sayılı aracın kendisini çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ARİFİYE

KAYIP EŞYA
23.01.2020 günü Müşteki O.S. isimli şahıs Sakarya Büyükşehir Terminalinde cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

SAKARYA – GEYVE

TAKSİRLE YARALAMA
23.01.2020 günü Alifuatpaşa Mah. Suat Yalkın Cad. üzerinde C.A. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 TP ** plaka sayılı araç ile İ.A. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 TV ** plaka sayılı otomobilin karıştığı kazada Y.A. isimli şahsın yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...