İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Spor’da bu hafta

19 Ocak 2020 Pazar
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Karate İl Seçmeleri

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu
Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş.-Elazığspor (TFF 2.Lig)

Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Salihli Belediye (Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi)

Hendek Atatürk Stadı
Saat 14:00 Hendek Spor-Belediye Kütahyaspor (Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Arifiye Stadı
Saat 14.00 Arifiye Kalaycıspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Atatürk Spor Kompleksi
Saat 16:00 Karadeniz Ereğli Bld.-Anadolu Basket (U14 Kızlar Basketbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi
Saat 17:30 Antspor-ASAŞ (A) (U14 Kızlar Basketbol Ligi)

20 Ocak 2020 Pazartesi
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları
Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

22 Ocak 2020 Çarşamba
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları
Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

24 Ocak 2020 Cuma
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları
Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı
19 Ocak 2020 Pazar
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Sakarya Kırkpınar
Karaaptiler Sahası
Saat 14:00 Karaaptiler Akın-Kocaali Sahilspor
Ekrem Karaberber Tesislerı
Saat 14:00 Serdivanspor-Çaybaşı Bekirpaşa
Kışlaçay Sahası
Saat 14:00 Kışlaçayspor-Harmanlıkspor
Söğütlü Stadı
Saat 14:00 Karasuspor-SöğütlüsporAmatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

Amatör Lig C Grubunda 14. Haftanın Programı
19 Ocak 2020 Pazar
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 13:00 Keremalispor-Ferizlispor 2011
Saat 19:00 Yağcılarspor-Hendek Yenimahallespor
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Kuzulukspor-Yuvalakspor
Arifiye Belediye Spor Kompleksi
Saat 14:00 Aşağı Kirazcaspor-Sakarya SHÇEK
Kaynarca Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Kaynarcaspor-Akova Barışspor

1.Amatör Lig D Grubunda 14. Haftanın Programı
19 Ocak 2020 Pazar
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Taşburunspor-Sakarya Caddesi
Saat 17:00 Pazarköy Eğitimspor-Altınderespor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Garajlar Taçspor-Hacıkışlaspor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Akçayspor-Yuvalıderespor
Kazımpaşa Sahası
Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Harbişspor

Yıldız Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası
19 Ocak 2020 Pazar
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Sakarya Anka Bayan Futbol K.
Saat 14:00 Kocaeli Bayan F.K.-Sakarya Ozanlargücüspor
20 Ocak 2020 Pazartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol K.- Kocaeli Bayan F.K.
Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Düzce Kadın Futbol
22 Ocak 2020 Çarşamba
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Kocaeli Bayan Futbol K.
Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Sakarya Anka Bayan F.K.

U14 Futbol Liginde Haftalık Program
20 Ocak 2020 Pazartesi
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Akyazı Karadeniz-Sapanca Akademispor
Saat 15:30 Arifiyespor-Hendekspor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Çatalköprüspor-Sakaryaspor A.Ş.
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Erenlerspor-Harmanlıkspor
Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Sakarya T.Demirspor

23 Ocak 2020 Perşembe
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Sakaryagücüspor-Pamukova 1968spor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Sapanca Akademispor-Erenlerspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor
Saat 15:30 S.T. Demirspor-Akyazı Akınspor

24 Ocak 2020 Cuma
Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Yazlıkspor-Karasuspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Hendekspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Karapürçekspor-Hacıfazlıoğlu
Geyve Sahası
Saat 15:00 Taraklıspor-Arifiyespor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Serdivanspor-Sakarya Caddesi
Saat 15:30 Gazellerspor-Çatalköprüspor
Saat 17:00 S.Ada Futbol K.- 54 Futbol K.
Saat 18:30 Hızırtepe Özen-Aslan Futbol K.

25 Ocak 2020 Cumartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 13:00 Sakarya Eğitimspor-Acıelmalıkspor

U16 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı
21 Ocak 2020 Salı
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol-Akyazı Akınspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Karasu Aziziyespor-Erenlerspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Sakarya TEKspor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Aslan Futbol Klb.-Sakarya Caddesi
Saat 16:00 Sakarya Tüvasaş Demir-Serdivanspor
Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor
Arifiye Belediye Kompleksi
Saat 14:00 Pamukova 1968spor-Acıelmalıkspor