Salı, Temmuz 16, 2024

Erenler Belediyesi Er-Yap A.Ş’ye kefil oldu

- REKLAM -
Diğer Haberler

Erenler Belediyesi %99,99 hisse sahibi olduğu Er-Yap İnşaat Yatırım Pazarlama A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek araç alımlarının finansmanında kullanılmak üzere yurt içi bankalardan 900.000,00 TL’lik (faiz ve masraflar hariç) kredi kullanılmasına, söz konusu krediye Erenler Belediyesinin kefil olmasına ve krediye ilişkin gerçekleştirilecek olan her türlü iş ve işlemin yapılabilmesi için Belediye Başkanı veya görevlendireceği kişilere yetki verildi.

Er-Yap A.Ş. Hakkında

ER-YAP A.Ş. 1994 yılında Erenler Belediyesi tarafından halkımızın ihtiyacı olan bölümüne sıcak aş dağıtabilmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz bu görevi 1998 yılına kadar yaklaşık 350 aileye ulaştırmıştır. Hergün yapılan bu hizmet daha sonra Erenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’ne devrolup aylık kuru erzak olarak devam etmiştir. Halen devam etmektedir.

Şirketimiz 2006 yılında Erenler Belediyesi’nin çöp toplama işini yapmaya başlamış olup halen devam etmektedir. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hal Birliği temizlik işi, Sosyal İşler temizlik hizmet alımı ve araç kiralama işlerinide halen devam ettirmektedir.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...